איך להמנע מסתימות בביוב_

איך להימנע מסתימות בביוב? 

בתור חברה אשר מספקת שירותי אינסטלציה לא מעט זמן, אנשי הצוות שלנו יכולים להגיד כמעט בוודאות שהם נתקלו בכל סיטואציה מקצועית אפשרית. מתוך הניסיון העצום שצברנו בתהליך טיפול בהצפה או פתיחת סתימות שורשים בביוב, כיום ברור לנו יותר מהכל, כי תחזוקה שוטפת למערכת קווי ביוב היא הטיפול המונע האולטימטיבי, אשר יכול לדחות במידה לא מבוטלת את הצורך בטיפולים עמוקים, מורכבים ויקרים יותר. ולכן, הצוות המקצועי של חברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב, אסף בשבילכם כמה מהטיפים הכי טובים וחשובים לטיפול תחזוקה אשר ימנע סתימות בביוב הבית שלכם.

שלוש דרכים מעולות להימנע מסתימות בבית

כדי להימנע מסתימת שורשים בביוב ולשמור על צנרת שמתפקדת בצורה הטובה ביותר, אתם רוצים לעשות שימוש בשלושת הטיפים הבאים:

  1. מינימום אשפה במערכת הצנרת – קל מאוד להיפטר מאשפה או שאריות שומן ישירות אל תוך מערכת הביוב. אבל לטווח הארוך שאריות האשפה יכולות להפוך למטרד של ממש אשר מביא לסתימה בביוב.
  2.  שימוש במסננים חיצוניים – גם אם אתם לא מתכוונים להכניס אשפה אל תוך מערכת הביוב, השקיעו בהתקנת מסננים שכן אלו יכולים למנוע חדירה של שאריות שיער או חלקיקים קטנים אל תוך המים. כך לא יהיה לכם כל ספק שמערכת הביוב שלכם נקייה.
  3. השתמשו בחומרי ניקוי ביתיים – בכל פעם שאתם מבשלים או שאתם עושים שימוש מסיבי במערכת המים של הבית, חשוב לבצע ניקוי בעזרת חומרים ביתיים. חומרים אלו יכולים לבצע שטיפת קווי ביוב קטנה יותר אבל רלוונטית מאוד למצב הביוב שלכם.

השקעה קטנה – עם משמעות גדולה לעתיד

אם כבר ברור לכם שאתם רוצים להימנע מתהליכים דוגמת פתיחת סתימות ביוב, אז בוודאי שאתם מבינים את המשמעות של תחזוקה וטיפול בהווה לקווי הביוב. אל תחששו לפנות אלינו – חברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב לכל שאלה והתייעצות בנוגע לתחזוקה נכונה והימנעות מסתימות ביוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.