ביובית לחניונים

זקוקים לשירותי ביובית? תתקשרו 052-676-3399
שיחת ייעוץ חינם!

ביובית לחניונים

אחת החששות הכי גדולים של כל מהנדס או בעלים של בניין, הוא תכנון לקוי שמוביל לפגמים קשים במבנה. לעיתים רבות אי אפשר לגלות את הפגמים בתכנון, אלא רק לאחר פרק זמן משמעותי שבו הבניין כבר עומד על תילו. פתאום, ללא כל הזהרה מוקדמת, אתם מגלים שתשתיות המים של הבניין לא מצליחות לעמוד בעומס הקבוע, ויש לכם אינספור תקלות במערכת שבאות לידי ביטוי בקומות הנמוכות. בדרך כלל במפסלי החניונים, יש צורך להזמין שירותי ביובית לחניונים, מבית חברת מ.ש.ב משאבות שירות ביוב, שיסייעו לניקוז המים ולטיפול בתקלה בתשתית הביוב עצמה.

מה הם שירותי ביובית לחניונים?

באופן כללי ביובית היא משאית שמשרתת חברות שירותי אינסטלציה מקצועיות בתהליכי העבודה השונים שלהם. על גבי המשאית מותקנים כל הכלים שאנשי המקצוע צריכים בזמינות גבוהה לביצוע עבודות אינסטלציה קלות ומורכבות כאחד. בכל קריאה לטיפול בבעיית פתיחת סתימת שורשים בביוב של חניון הבניין, מגיעה משאית ביובית לחניונים ביחד עם הצוות, כדי להקל מאוד על תהליך הטיפול. בדרך כלל, המשאית מכילה צינורות לחץ מים גבוה, לעבודות שטיפת קווי ביוב כמו גם  משאבות ביוב. כך, כל תהליך העבודה של טיפול בהצפה מתנקז לכדי שימוש בכלי אחד בניהול מרוכז של צוות מיומן בתחום.

הכלי האולטימטיבי למשימה – ביובית לחניונים

כאשר אתם מזמינים לאירוע ההצפה או הסתימה בביוב שלכם, אינסטלטור שלא עובד באופן קבוע עם שירותי ביובית, אתם לוקחים סיכון בכל הנוגע ליעילות העבודה. שכן, בעייני אנשי מקצוע רבים מאוד, לא ניתן להתמודד עם הצפות משמעותיות, כאלו שיכולות לסכן חיים ולפגוע אנושות במבנה הבניין שלכם, בלי להשתמש בכלים עוצמתיים. ולכן, אינסטלטור מיומן יעדכן אתכם כבר במעמד שיחת הטלפון הראשונית אם הוא יכול לסייע לכם ואם הוא מגיע לזירה עם ביובית לחניונים.
בקלות, תוכלו לסנן את אנשי המקצוע הקיימים באזור הגיאוגרפי שבו אתם נמצאים ולהבטיח שאתם לוקחים את הבחירה המתאימה ביותר לבניין שלכם, למרות כל המגבלות והצורך לטפל בבעיה בצורה מהירה.

ניהול נכון של אירועי הצפות וסתימות – דורש ניסיון מקצועי

מהרגע שהאינסטלטור שלכם מגיע לבניין, מתחילה שרשרת אירועים מקצועיים שכל המטרה שלה היא “לסגור קצוות” כמה שיותר מהר ולאתר את מקור הבעיה. שימוש במצלמות תרמיות וסיבים אופטיים שמוחדרים למערכת הביוב, מציג לכם ולאיש המקצוע תמונה מלאה ובהירה של מה שמתרחש מתחת לאדמה. כך, תוך פרק זמן של דקות אתם יכולים לראות בדיוק מה הוא מקור האירועים (בין שמדובר על ענפים שנתקעו במערכת הביוב, או שיש בצנרת סתימה שמקורה שומן). בתגובה, צוות האינסטלציה מציג לכם כמה דרכי פעולה שיכולות להתאים לסוג האירוע, שיכולות להתבסס על שימוש בצינורות לחץ מים או בתהליכי שאיבה של הביוב. כמו כן, ייתכן ותאלצו לקדוח חורים בצנרת כדי להקל על עבודות התיקונים, ולשם כך, ישתמש בשנית האינסטלטור במצלמה התרמית, ויצמצמם חורים מיותרים. ברגע שהמערכת תקינה, יבצע האינסטלטור בדיקה אחרונה כדי לראות שזרימת המים תקינה וישחרר אתכם לדרככם.

את נוהל העבודה המושלם, קובע האינסטלטור במקום האירוע, על בסיס הניסיון המקצועי שלו ועל בסיס המצב בשטח. אנחנו, בחברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב, מבינים שכל הצפה בביוב היא אירוע מפחיד וקשה מאוד לבעלי בניינים. לפיכך, אנו עושים כל הזמן מאמצים בכדי לשפר את יכולות השירות שלנו ולהביא לכדי ביצועים מושלמים. זאת מתוך ניסיון רב שנים בתחום ויכולות טכניות מתקדמות מאוד, שהופכות כל עבודה שלנו לפרויקט מוצלח שמחזיק מעמד שנים רבות לטובת הלקוחות.