ביובית

זקוקים לשירותי ביובית? תתקשרו 052-676-3399
שיחת ייעוץ חינם!

 

ביובית

מבין כל תשתיות המבנה השונות, הצורך לשמור על תשתיות המים והביוב הוא הכי קריטי לעמידות המבנה לאורך זמן. שהרי כל נזילה או סתימת ביוב יכולה לגרום במהירות עצומה לנזקים כבדים למבנה ולחייב אתכם לבצע טיפולים מורכבים ולא כלכליים. האופציה העומדת לפני בעלי בתים, מנהלי אחזקה או ועדי מבנים היא לקחת אחריות מבעוד מועד ולהזמין תכופות שירותי אינסטלציה בליווי ביובית, לביצוע טיפולי תחזוקה כמו גם טיפולי פתיחת סתימות שורשים בביוב בעת הצורך. ואולם, אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברה המקצועית והמיומנת ביותר לצרכים שלכם, תרצו לפנות אל הצוות המקצועי של חברת מ.ש.ב  משאבות שירותי ביוב, שילווה אתכם בכל תהליך העבודה על תשתיות המים החשובות מאוד לכם.

מה הם שירותי ביובית ומדוע כל כך חשוב להכיר אותם?

על פי רוב, שירותי אינסטלציה מקצועיים ומומחים בתחום תשתיות המבנים, הם שירותים שכוללים בתוכם גם ביובית שמגיעה עד לבית הלקוח או מקום האירוע בכל קריאה מחדש. זאת, משום שיש צורך לבצע בדיקות במערכת הביוב שמחייבות שימוש בכלי עבודה כבדים יותר. ביובית היא משאית גדולה שעליה מותקנים כל הכלים הדרושים לאנשי צוות חברת האינסטלציה, לביצוע עבודות שאיבת ביוב, ניקוי שורשים בביוב או פתיחת סתימות ביוב. בשונה מההתקנה או הטיפול בבעיות אינסטלציה בתוך בית הלקוח, כאשר אתם נדרשים לבחון את תפקוד מערכת הביוב שלכם, אתם צריכים לפעול בצורה מחושבת, על בסיס ניסיון מקצועי, כדי למצוא את הכשלים במערכת ולמנוע תקלות חמורות יותר. ולכן, חשוב להכיר שירות הזמנת ביובית שיהיה זמין למתן פתרונות וטיפולי תחזוקה, בהתאם לצרכים שלכם ובמהירות האפשרית.

הדרך לתשתיות צנרת איכותיות, עוברת בטיפול קווי ביוב מוצלח

לאור כל זאת, ברור לכם בעלי נכס כי המשימה המרכזית  בהקשר של מערכות המים והביוב, היא התחזוקה. כאשר בראש ובראשונה אתם צריכים לאפשר זרימת מים חלקה אל הנכס וממנו. ולכן, בעלי נכסים רבים פונים אל שירותי ביובית כדי לבצע תהליכי ניקוי וחיטוי מאגרי מים, כאשר חלק מן התהליך מתמקד גם בטיפול בצנרת והבטחה שניתן להשתמש בה לאורך זמן רב ככל האפשר. בין היתר, אנשי חברות שירותי אינסטלציה, יכולים להשתמש במצלמות תרמיות תת קרקעיות שיוחדרו אל מערכות הביוב ויאפשרו לקבל תמונה מלאה של מצב התשתית. ובמידת הצורך גם לבצע תיקון מסוים לאיטום סדקים שונים בצנרת שלכם.

תחזוקה שוטפת שיכולה לסייע לכם להתמודד עם כל אתגר

כאשר אתם בוחרים לנטרל מבעוד מועד את הצורך לבצע טיפול בהצפה, אתם בעצם שולטים במה שמתרחש מתחת לרגליים שלכם, בנכס היקר לכם מכל. הרי, אם אנחנו לא רואים על בסיס יום יומי את הצנרת, ולא לוקחים בחשבון היתכנות של בלאי או תקלות מסוכנות, קשה מאוד לצפות מראש אירועי הצפה מסוכנים. לאור זאת, הבחירה לשמור על שגרת תחזוקה קבועה יכולה במידה מסוימת לאפשר לכם לחיות או לעבוד בנכס, כאשר אתם סומכים ובטוחים בעמידותו ובתקינות כלל המערכות החיוניות אשר פועלות בו. ולכן, לא תגיעו כמעט אף פעם למצב בו אתם צריכים להתקשר במהירות למומחי ביובית ברמת גן  או  ביובית בפתח תקווה, שיגיעו לסייע לכם להתמודד עם אירועי חירום בצנרת.

לתיקונים מהירים ודחופים – ביובית שירותי אינסטלציה

יחד עם זאת, במקרים בהם מתרחשים אירועי הצפה או עליית מי ביוב בהפתעה בנכס שלכם, חשוב לדעת איך לפעול. ועל כן, אתם רוצים להכיר את שלבי העבודה של צוות ביובית בתל אביב, כדי לבחור את הצוות המקצועי והמיומן ביותר לצרכים שלכם:

  1. כבר בשיחת הטלפון הראשונה, יבקשו אנשי החברה להבין מה מתרחש במקום האירוע. ולכן, נסו להציג לצוות את השתלשלות האירועים המדויקת, כמו גם תיאור של המתרחש כעת במקום ההצפה. ואם יש ביכולתכם לאתר את מיקום ההצפה, נסו לעשות זאת, כדי להקל על עבודתם של אנשי המקצוע בהגיעם למקום.
  2. כאשר מגיע צוות שירותי אינסטלציה עם ביובית למקום האירוע, אתם רוצים להפנות אותם למקום ההתפרצות של המים ולאפשר להם לבחון את נקודות התורפה של מערכת הצנרת שלכם. כמו כן, הצוות יבקש לראות מה מצבה של הצנרת נכון לרגע זה, ולכן יפרוס את כל ציוד העבודה שלו בשטח, במהירות האפשרית.
  3. לאחר איתור ומיפוי השטח, צוות החברה יחליט על הדרך הטובה והיעילה ביותר לנהל את האירוע, כדי לטפל במהירות האפשרית בנזילת המים ולהחזיר את החיים לשגרה.

ליווי מקצועי – יכול להקל על האתגר

בשלב זה, ודאי ברור לכם כי תחזוקת מערכת המים במבנה, היא המפתח לעמידות המערכת לאורך זמן. ולכן, חשוב לכם לפנות לעזרתו של צוות מיומן ומקצועי שיסייע לכם לשמור על צנרת נקייה ואיכותית. בדיוק לשם כך, הצוות המקצועי של חברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב, מתחזק צוות שירותי אינסטלציה מקצועי ומיומן. אנו מלווים כל לקוח בשגרה ובחירום, כדי להבטיח את קיומן של מערכות מים מעולות, גם לאורך שנות שימוש ארוכות.

אוליי יעניין אותך גם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.