האם חומר ביתי לפתיחת סתימת ביוב באמת עוזר

האם חומר ביתי לפתיחת סתימת ביוב באמת עוזר?

אנחנו חיים בעולם שבו יש לנו המון פתרונות, כמעט לכל בעיה איתה אנחנו מתמודדים, שלא דורשים מאיתנו שום השקעה או עבודה עם אנשי מקצוע מנוסים. גם בעולם שירותי אינסטלציה, יש בשנים האחרונות ניסיון להוציא לשוק חלופות לטיפול המסור של אנשי ביובית מקצועיים. במקום לבצע שאיבת ביוב במקרה שיש תקלה, ישראלים רבים בוחרים לעשות שימוש בחומר ביתי לפתיחת סתימת ביוב, וחושבים שהם פתרו את הבעיה. השאלה האם חומר ביתי לפתיחת סתימת ביוב באמת עוזר, היא שאלה אותה אנשי חברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב מכירים, ואנו ננסה להסביר את התשובה בכתבה הבאה.

מדוע כדאי לשקול את השימוש בחומר ביתי לפתיחת סתימות?

באופן עקרוני, חומר ביתי לפתיחת סתימות ביוב הוא אינו תחליף לקבלת שירותי אינסטלציה לביוב באופן קבוע, מפני ש:

  1. לא מדובר על חומר עוצמתי במיוחד – אם אתם בטוחים שמדובר בחומר רב-עוצמה שמשפיע על מערכת הביוב, כדאי שתחשבו שנית. יש גבול ליכולת של חומרים ביתיים לבצע עבודות כאלו, ואתם צריכים לקחת את זה בחשבון.
  2. טווח השפעה מוגבל מאוד – פרק הזמן שבו חומר ביתי לפתיחת סתמית ביוב באמת עוזר, הוא פרק זמן קצר במיוחד. אתם ממשיכים להשתמש במערכת הביוב ועדיין נכנסים חומרים מזהמים ולכלוך אל תוכה. כך שזה הוא לא פתרון אמיתי.
  3. מטפל רק בשומנים ולא בחפצים או שורשים – אם יש לכם צורך לבצע פתיחת סתימת שורשים בביוב, חומר ביתי פשוט לא יכול לעזור.

פתרון חלקי שדוחה את הקץ

אומנם חומר ביתי לפתיחת סתימות ביוב באמת עוזר לבעיות נקודתיות ולטיפול לטווח הקצר. אבל אם חשוב לכם ליצור שגרת תחזוקה קבועה למערכת הביוב שלכם, ואתם רוצים למנוע עד כמה שאפשר תקלות משביתות או טיפול בהצפה בהפתעה, אתם חייבים לעשות שימוש בשירותי ביובית אחת לתקופה. בעזרת אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים של חברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב, תוכלו לקבל שירותי טיפול נרחבים ומקיפים לכל מערכת הצנרת והביוב שלכם וכך לשמור על סביבת מגורים בטוחה ונעימה.

אוליי יעניין אותך גם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.