התקנת דוד שמש

זקוקים לשירותי ביובית? תתקשרו 052-676-3399
שיחת ייעוץ חינם!

התקנת דוד שמש

למוח הישראלי יש מקום של כבוד בעולם בזכות כמה וכמה המצאות מאוד מיוחדות ששינו את חייהם של רבים, בארץ ובעולם. ואולם, רבים מהישראלים לא יודעים איזה שינוי עמוק יצרו המצאות אלו בהרגלי החיים של כולנו. אחת ההמצאות הכי שימושיות ומוערכות, היא מערכת חימום המים שמבוססת על אנרגיה סולרית – הלוא הוא דוד השמש. חברות שירותי אינסטלציה רבות ממליצות ללקוחות שלכם לבצע עבודות התקנת דוד שמש, לא רק מפני שזה הוא מוצר איכותי מאוד, אלא גם כי הוא מוצר שחוסך בעלויות החשמל הכלליות של הבית. חברת מ.ש.ב  משאבות שירותי ביוב מסייעת ללקוחותיה להתאים דוד שמש ולבצע התקנת דוד שמש על בסיס ניסיון מקצועי רב שנים.

מה הוא דוד שמש?

מערכות חימום המים המקוריות, התבססו על שימוש בחומרי בעירה (כמו פחמים, או גז) כדי לשמור על המים בתוך כלי דוד חמים לצרכים שלכם. אבל, לאורך זמן הצורך לספק חומרי בעירה ולשמור על רמת חום קבועה, היא משימה מאתגרת שלא קל לבצע. כיום יש ברשותנו מערכות טכנולוגיות אשר אחראיות על חימום הדוד באופן אוטומטי, אך הבעיה המרכזית מבחינת הצרכנים היא העלות. עלויות השימוש בגז, או בחשמל הן יקרות מאוד ולכן יכולות ליצור בעיה כלכלית ללקוחות רבים.
בתהליך התקנת דוד שמש  לא רק מקבלים דוד חדש ואיכותי, אלא גם מאפשרים שימוש באנרגיה מתכלה שזמינה מאוד, כמעט בכל יום בשנה, במחוזותינו. מכיוון שישראל היא מדינה חמה, כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לחמם מים בעזרת אנרגיה סולארית, הוא למצוא את הנקודה החשופה ביותר לאור שמש במבנה שלכם, ושם למקם את הפאנל הסולרי שישמש אתכם לחימום מי הדוד. מערכת החימום מבססת על גוף חימום שממוקם בתוך הדוד והוא אחראי על העברת אנרגיית החום מהפנאל הסולרי אל תוך חלל הפנים של הדוד. פעולת החימום מתבצעת בקביעות לאורך שעות השמש, והמים נותרים חמים בזכות הדוד המבודד גם לשימוש בשעות הלילה.

מתקינים בראש שקט, עם אנשי מקצוע מיומנים

הבחירה לבצע עבודות התקנת דוד שמש, היא בחירה שאתם רוצים לקחת מתוך ידע וסקר שוק רחב. על כן, בעלי בתים ונכסים רבים מתקשרים בשלבים הראשונים של פיתוח הרעיון, עם צוותי שירותי אינסטלציה מיומנים, שיכולים לסייע ברמה המקצועית. החל מהבחירה בסוג הדוד המתאים לכם, וכלה ביצירת תוכנית עבודה מסודרת ליום ההתקנה של דוד השמש. צוות החברה יאפשר לכם לקבל תשובות לכל השאלות ולהצליח להביא לשינוי מהותי בחיי היום יום שלכם, במינימום של השקעה ובמקסימום של מקצועיות. בשוק פועלים כיום ספקים ונותני שירות רבים בתחום ולכן, אתם רוצים לקחת את ההחלטה בצורה אחראיות ומנוסה, תוך התחשבות בצרכים הפרטיים שלכם וביכולות של לענות על הצרכים והדרישות של המבנה שלכם.

נמצאים אתכם, ובשבילכם לאורך כל שלבי העבודה

כל המשימות הכרוכות בתהליך ההתקנה של דוד שמש חדש, יכולות להיות מאוד מבלבלות ולא ברורות, בעיקר אם אין לכם ניסיון מקצועי בתחום. הדרך הכי טובה להצליח בתהליך ההתקנה, היא לסמוך על צוות שאתם מעריכים ומכירים. על כן, לקוחות רבים של חברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב, מעוניינים לפנות לעזרת הצוות גם בתהליכים אלו, ולא רק במקרים שדורשים שירותי ביובית או סילוקית. אנו מאפשרים לכם להציג את הדרישות שלכם ובהתאמה מספקים לכם מענה מקצועי נכון ומהימן. זו היא עבודה שדורשת שיתוף פעולה, ואנחנו עושים כל שביכולתנו כדי להביא לשביעות רצונכם המלאה, מכל שלב בתהליך ההתקנה של הדוד.

אוליי יעניין אותך גם: