טיפול בהצפה

זקוקים לשירותי ביובית? תתקשרו 052-676-3399
שיחת ייעוץ חינם!

טיפול בהצפה

את הרגע הזה שבו המים עולים על גדותיהם ברחבי הבית והציוד היקר לכם מכל נהרס כליל, אף בעלים או שוכר של נכס לא יכול לשכוח. אם חוויתם את האירוע המצער של הצפה בבית המגורים שלכם, אתם ודאי יודעים שמדובר ברגע שלא תרצו לחזור עליו בשום מחיר שבעולם. על אחת כמה וכמה אם לא הספקתם להזמין במהירות שירותי טיפול בהצפה של חברות אינסטלציה מקצועיות, והזנק היה בלתי הפיך. ועל כן, בעלי בתים רבים עושים כל שביכולתם למנוע הישנות של מקרים כאלה בפנייה לשרותי חברת מ.ש.ב  משאבות שירותי ביוב, לביצוע עבודות תקופתיות לתשתיות הצנרת בבית.

מה הם הגורמים להצפות במערכת המים הביתית?

אם אנחנו רוצים להשקיע מאמצים בניהול סיכונים ובהימנעות ממקרים של הצפה בבית המגורים, חשוב להבין את מקור הבעיה ולהתמודד איתה בצורה יעילה. במרבית הבתים הפרטיים, שימוש לא נכון במערכת ניקוז השפכים הוא זה אשר מוביל לאירועי סתימות בביוב שמובילים לעליית מפלס המים ולהצפה. בין שמדובר על שימוש מאסיבי במוצרים לא מתכלים, כאשר המוצר המוביל בקטגוריה הוא המגבונים ובין שמדובר על פינוי חומרים שלא מתאימים לביוב, כמו למשל שאריות שומנים ואוכל. שימוש לא נכון בתשתיות הצנרת שלכם לאורך זמן מוביל לסתימת קו הניקוז היחידי של הבית וכפועל יוצא שאין למים אפשרות לצאת למערכות הפינוי השכונתיות והם עולים על גדותיהם בתוך חלל הבית.

איך מתנהל טיפול בהצפה?

כדי להתמודד ביעילות עם אירוע הצפה, יש להבין ראשית לכל מה הוא המקור להצפה. מערכות הביוב השונות אומנם מחוברות לצינור ראשי, אך בתוך הבית קיימים כמה וכמה צינורות שיכולים להיות מקור הבעיה. על כן, עוד לפני שאתם מזמינים שירותי אינסטלציה לעבודות טיפול בהצפה שלכם, רצוי לנסות לאתר את מקור ההצפה. עבודתם של אנשי המקצוע תהיה מדויקת ומהירה הרבה יותר אם יהיה להם מיקום לפנות אליו עם הגיעם לבית שלכם. כל משימה תוכל להתאים את עצמה במלואה, מפני שיש לצוות דרך למפות את הצנרת בבית ולנסות לאתר את מיקום הסתימה הסמוי בתשתיות, שבו צריך לטפל בתוך קווי ביוב קיימים.

פעולות התחזוקה שימנעו הצפה בבית שלכם

אבל, אם נלך כמה צעדים אחורה, ניתן לשים לב לבעלי ביתם רבים מאוד אשר לא נתקלים בבעיות במערכת הצנרת שלהם, באופן מעורר פליאה. על פי רוב אלו הם בעלי הבתים שלוקחים אחריות מבעוד מועד על הנכס שלכם ומשקיעים את כל המשאבים, כדי לשמור על תחזוקת בית איכותית במהלך השנה. בדיקות איכות ותקינות סטנדרטיות, שקל מאוד לבצע בעזרת ביובית, יכולות להתריע לכם מראש על תקלות במערכת הביוב. ואת התיקון לא תאלצו לבצע תחת לחץ זמנים, אלא מתוך החלטה שקולה והתייעצות עם אנשי מקצוע מומחים בתחומם. המומחים בתחום תשתיות המים, ממליצים לבצע ביקורות למערכות הצנרת באופן קבוע, כדי להתריע על אותן בעיות ולמנוע תיקוני עומק יקרים, ארוכים ומסובכים.

ליווי אישי של צוות מקצועי ומיומן

עכשיו, כאשר ברור לכם שהצורך להשקיע במערכת הצנרת הביתית יכול לשרת אתכם לטווח הארוך ולשמור על הנכס שלכם, אתם רוצים למצוא את השירות האולטימטיבי של הצוות המקצועי והמנוסה ביותר בתחום. ובדיוק מסיבה זו, אנחנו, צוות האינסטלטורים המיומנים של חברת מ.ש.ב  משאבות שירותי ביוב, מתאימים את עצמנו ללקוחות ויוצרים את סל השירותים הכי נכון ומדויק לכל לקוח. בכל מקרה של הצפה בבית, אנו מגיעים למקום עם כל הכלים הנדרשים ומוצאים את הפתרונות הנכונים למבנה הבית והצנרת, לרווחת הדיירים.

אוליי יעניין אותך גם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.