החלפת לוח חשמל של משאבה טבולה

זקוקים לשירותי ביובית? תתקשרו 052-676-3399
שיחת ייעוץ חינם!

החלפת לוח חשמל של משאבה טבולה

הדרך הכי קלה להקים תשתיות מים היא לשמור על מפלס בנייה גבוה ממפלס הקרקע, שכן זו היא דרך בטוחה להבטיח ניקוז מים קל ויעיל. אבל, ישנם יותר ויותר מבנים (במיוחד בשיטות הבנייה המודרניות), שמשתמשים במפלסים תחת קרקעיים רבים כחלק מתוכניות הבנייה. במקרים כאלה, יש צורך להשתמש בפיתוחים הנדסיים וטכנולוגיים כמו משאבה טבולה על מנת לנקז מים מהצנרת ומהביוב בצורה יעילה. כל התקנה של משאבה טבולה, חייבת להיות התקנה מקצועית ומיומנת, בהתאם לצרכי המבנה כדי להבטיח מינימום תקלות. חברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב, עוסקת בהתקנה ותיקון של משאבות טבולות ללקוחות מתחומי עיסוק שונים, על בסיס ניסיון רב שנים בתחום שירותי אינסטלציה בישראל.

מה היא משאבה טבולה?

משאבה טבולה היא משאבה שממוקמת בדרך כלל מתחת לאדמה בקרבת אזורי הניקוז של מערכות מים עצומות. מתחת למבנים עצומים, לצד בריכות ומאגרי מים ואפילו מתחת לחניונים, ניתן לראות משאבות אלו, שכן הן עונות על צורך מאוד חשוב מבחינה הנדסית. המשאבות ממוקמות בתוך אותם ריכוזי צנרת, כשהן שקועות לגמרי מתחת למים. ברגע שמערכת הניקוז לא מצליחה לעמוד בעומס, המשאבה נכנסת לפעולה ומאיצה את הניקוז כדי למנוע הצפות. בזכות המנגנון הזה, אתם יכולים לשמור על רמת תחזוקה גבוהה מאוד, לצמצם את הצורך בשירותי ביובית לחניונים לצורך פתיחת סתימות ביוב, דבר שיכול לחסוך לכם סכומי כסף גדולים בעתיד.

החלפת לוח החשמל של משאבה טבולה – כחלק מהליך התחזוקה

מדי פעם בפעם, גם המנגנון החשמלי שמפעיל את המשאבה הטבולה, עלול להתקלקל או להיות מושפע מבעיות של בלאי השימוש. ולכן, אתם רוצים להקדים תרופה למכה ולטפל בתקלה במהירות. אי אפשר לקחת בקלות ראש עבודות כאלה, שכן גם למיקום וגם למורכבות הלוח החשמלי יש משמעות בתהליך העבודה שאתם רוצים ליצור. בדיוק מסיבה זו, בעלי מבנים רבים פונים אך ורק לשירותיהן של חברות אינסטלציה מומחיות בתחום משאבות, עם ניסיון בעבודה ספציפית אל מול משאבות טבולות.

ניהול נכון של עבודה עם חשמל ומים

כל הרעיון בהתאמה של משאבה טבולה בתוך מבנים ומרכזים עסקיים, הוא לאפשר ניהול נכון ואוטומטי של זרימת מים. אבל, כבר בתור ילדים למדנו שהשילוב של חשמל ומים הוא לא אידיאלי כלל ויכול לסכן חיים. על כן, כל לוח חשמלי של משאבה טבולה, הוא לוח ממוגן ואטום, שממוקם במרחק מה מן המשאבה עצמה, כדי לאפשר לזרימת המים לחלוף מבלי לפגוע ביכולות החשמליות. יחד עם זאת, בעת תיקונים יש להישמר שבעתיים, וחשוב ליצור הפרדה מלאה והרמטית בין מערכות החשמל והמים, גם כדי להגן על העוסקים במלאכה וגם כדי לצמצם את הפגיעה במערכות החשמל של המבנה כולו. וזו היא בדיוק המומחיות של צוות אינסטלציה מיומן.

עבודה לאנשי מקצוע מיומנים בתחום

רגע לפני שאתם פוגעים אנושות בתשתיות המבנה שלכם, עם מערכת ניקוז שעולה על גדותיה, אתם יכולים לקחת אחריות על הבעיה ולהזמין את הצוות הכי טוב בתחום האינסטלציה, כדי לטפל בבעיה שלכם. בדיוק מתוך הבנת הצורך של לקוחותינו אנו בחברת מ.ש.ב – משאבות שירותי ביוב, מציעים לכם לקבל את הטיפול המיומן והאמין ביותר למשאבות טבולות, תוך הסתכלות על כל האלמנטים המקצועיים במהלך הדרך. בין היתר, אנו ממפים את המבנה, מתאמים את סדרי העבודה ומביאים את כל הציוד הנחוץ לאתר העבודה. כל מה שנותר לכם הוא לפקח על הפעילות ובמידת הצורך לשאול את כל השאלות המקצועיות שמטרידות אתכם, ואנחנו מבטיחים לתת להן מענה.

אוליי יעניין אותך גם: