סילוקית

זקוקים לשירותי ביובית? תתקשרו 052-676-3399
שיחת ייעוץ חינם!

כל מה שרציתם לדעת על סילוקית

בעולם המודרני, אחת הדרישות הבסיסיות ביותר של אזרחים ותושבים היא לאזורי מגורים ואזורים אורבניים נקיים משפכים. אמנם, אנו לוקחים כמובן מאליו את ניקוז השפכים, שכן ככל ומותקנות בבית המגורים שלנו אסלות, הניזוק לא מטריד. אבל, אם חלילה מתרחשת תקלה במערכות הניקוז בבית, ויש צורך להתקין משאבת סילוקית ייעודיות, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב מאוד לא נעים. התמודדות אם תקלות במערכת הניקוז והביוב, היא משימה מקצועית שהצוות של חברת מ.ש.ב משאבות שירותי ביוב יכול לעמוד בה, בכל עת לצרכים פרטיים ועסקיים.

מה היא משאבת סילוקית?

משאבת סילוקית, היא משאבה סניטרית מקצועית, אשר מותקנת כחלק יסודי בכל מערכת צנרת וביוב כדי לאפשר ניקוז מהיר ויעיל של שפכים. החל מהאסלות וכלה במערכות המקלחות, והכיורים, השימוש במשאבות סילוקית נפוץ כמעט בכל בית, בשל היכולת המקצועית הגבוהה לבצע פינוי מהיר של שפכים. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על פינוי שפכים במערכות שנמצאות מתחת למפלס המים הממוצע לאזור, (בין היתר במרתפים ודירות מרתף). במקביל, ניתן לחבר משאבות סילוקית למבנים שבהם לא בוצע חיבור ישיר למערכת ביוב כלליות, וכך ניתן לאפשר פינוי היגייני של פסולת ושפכים, כמעט מכל מבנה או אזור פעילות של אנשים.

התקנת סילוקית – לבתים פרטיים ולמוסדות עסקיים

היתרון הגדול של מערכת משאבות סילוקית, הוא שניתן להתאים אותן כמעט לכל מיקום. זו היא משאבה קטנה מאוד, במבנה הפיזי שלה, כך שאתם יכולים לחבר אותה למערכות השירותים והכיור בבית, או להתאים את השימוש בה לעסקים שיושבים במרתפי בניינים. כמובן, שכמו בכל כלי מקצועי אחר בעולם האינסטלציה, אתם רוצים להתייעץ עם חברת שירותי אינסטלציה מקצועית, אשר תוכל לבצע התאמה של דגם המערכת האופטימלי לכם. בהתחשב בלחץ המים, בתדירות השימוש ובהרכב מערכות המים שמותקנות בחלל הפנים של המבנה שלכם. המערכת מאפשרת לכם להשתמש בשירותי מים, כמעט ללא הגבלה וללא חשש מהצפות מים ומנזילות שמחייבות הזמנה תכופה של שירותי ביובית לשאיבת ביוב.

הרחקה בטוחה של שפכים מאזור המגורים

ואולם, על מנת שתצליחו לבצע את ההתאמה המושלמת של המערכת לצרכים שלכם, אתם נדרשים, יחד עם חברת שירותי האינסטלציה שלכם, למצוא את נתיב סילוק השפכים היעיל ביותר. על אחת כמה וכמה אם אין באפשרותכם להתחבר, מכל סיבה שהיא, למערכת הביוב האזורית. ולכן, לפני התקנת משאבת סילוקית, מומלץ להשקיע משאבים בעבודות תכנון של קווי המים והחיבורים השונים, עד לרמת פירוט גבוהה במיוחד. זו היא הערובה שלכם, לכך שעבודות ההתקנה של צוות החברה יהיו איכותיות ויענו על כל הצרכים שלכם. מה גם שכך תצליחו לשמור על זרימת שפכים, ללא תקלות, למשך פרק זמן ארוך ביותר.

טיפול מיומן בתקלות סילוקית – שומר על סביבת מגורים בריאה ונקייה

אם עד עכשיו מערכת סילוקית ניראת לכם כמו הפתרון המושלם למערכת הצנרת של הבית או העסק שלכם, עכשיו הגיעה העת להתקין אותה בנכס. ולשם כך, אתם רוצים לפנות לעזרתם המקצועית של אנשי אינסטלציה מומחים, כמו הצוות המקצועי של חברת מ.ש.ב  משאבות שירותי ביוב. אנו מסייעים לכם למצוא את כל הפתרונות המתאימים ביותר לצרכי הנכס שלכם, על בסיס תכנון מוקפד ומדויק, שהוא תוצר של שנות עבודה רבות בתחום האינסטלציה ומערכות הביוב. לאחר מכן, אנו מגיעים לנכס, עם כל הציוד הנדרש, ומבצעים התקנה מהירה ובטוחה של המערכת. במידת הצורך, נוכל לסייע לכם גם בתיקון מערכות קיימות וחיזוק הצנרת הביתית שלכם.

אוליי יעניין אותך גם: