פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב – המשימה הכי מאתגרת של חברת שירותי אינסטלציה

מי מאיתנו לא מצא את עצמו פעם עומד בכניסה לבניין או לבית העסק ונדהם לגלות כי תקלה בתוך המערכות של הצנרת והביוב, גרמה בין רגע להצפה חסרת שליטה שפוגעת בכל תשתיות המבנה ללא הכר. זהו מצב מאוד לא נעים ואתם לא רוצים להגיע אליו, אם יש לכם אפשרות להשתמש בשירותי חברת שירותי אינסטלציה שיכולה לבצע תהליך עבודת שאיבת ביוב כחלק מהטיפול השוטף בצנרת. יחד עם זאת, במידה וכבר הגעתם לסיטואציה הזו ואתם צריכים לבצע עבודות פתיחת סתימות ביוב, אין מנוס מפנייה לעזרתה של שירותי חברת מ.ש.ב. משאבות שירותי ביוב, המנוסים בתחום האינסטלציה ויכולים לעזור לכם להתמודד עם הבעיה על הצד הטוב ביותר בכל אירוע הצפה שהוא.

 

איך נראית העבודה על פתיחת סתימות ביוב?

המשימה הראשונה שעומדת מול עיניי אנשי צוות שטיפת קווי ביוב, היא ההבנה של גודל האירוע והמשמעות שלו מבחינת העבודה והשימוש בציוד הטכני. עוד לפני שאנשי הצוות יגיעו לאזור הבעיה הם יבקשו להבין מה הוא קנה המידה של האירועים, על בסיס תיאור מוקפד שלכם מהשטח. כדי לבצע פתיחת סתימות ביוב צריך להגיע לאתר עם המבצעים כמו ביובית או כלים שעוזרים בתהליך חיטוי וניקוי מאגרי מים. עם ההגעה לאתר העבודות, צוות פתיחת סתימות ביוב ימפו את כל נקודות החולשה של מערכת הביוב שלכם, ויבנה את התוכנית האסטרטגית לטיפול בתקלה. בין היתר על ידי שימוש במצלמות תרמיות, סיבים אופטיים ומצלמות 360°. לאחר מכן יהיה קל הרבה יותר להכניס כלים מקצועיים לתמונה ולשחרר שורשים בביוב שגרמו לסתימה מלכתחילה.

 

עבודה מקצועית של פתיחת סתימות ביוב – מתחילה בתגובה מהירה של הצוות

אצל רוב הלקוחות, אירועים של פתיחת סתימות ביוב  מאוד לא צפויים שיכולים לגרום לנזקים עצומים למערכות השונות בבית. מים הם כוח הטבע העוצמתי ביותר וקשה מאוד לנהל אותם אם יש דליפה או פריצה באחד מהצינורות בבית. מהרגע שהמים מתחילים לדלוף, אתם נמצאים במרוץ אחר השעון עד לרגע שבו עלות התיקונים הכללית תהיה אסטרונומית ואתם לא תוכלו לעמוד בהוצאות. עיקר המאמצים שלכם בסיטואציה כזו צריכים להתמקד בחיפוש אחר אנשי מקצוע ראויים ואמינים. במקביל חשוב להבין שאתם רוצים למצוא את נקודת האיזון בין רמת המקצועיות של שירותי ביובית ברעננה לבין מהירות התגובה שלהם לאירוע. ככל ואנשי צוות החברה הגיעו לאתר הטיפולים במהירות גדולה יותר, כך יהיו לכם יותר ויותר אפשרויות לטיפול בבעיה ומינימום נזק לתשתיות השונות של הבית שלכם.

 

אנשי מקצוע אמינים – הם אנשים שמלווים אתכם בתהליך

קל מאוד לזרוק את האחריות על צוות ביובית, כאשר אתם מתמודדים עם אירוע שאין לכם מושג איך לנהל אותו ואתם לא מכירים את המונחים המקצועיים שמלווים אתכם בו. אבל במידה זה חשוב לכם ממש לשמור על תשתיות הבית שלכם ולהבין מה הן הפעולות שמתבצעות, אתם רוצים להשקיע מאמצים במציאת צוות פתיחת סתימות ביוב שיכול להסביר לכם את התהליך בסבלנות, ומתוך רצון לשתף אתכם בהחלטות החשובות בדרך. זוהי בדיוק טכניקת הפעולה של הצוות המקצועי של חברת מ.ש.ב. משאבות שירותי ביוב. אנו מבינים עד כמה אירועים של סתימות ביוב יכולים להיות קשים ומורכבים ולכן חשוב לנו מאוד לעשות את הכל על מנת לגרום לכם להבין מה קורה סביבכם. אנו נשתף אתכם בתהליך ונעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות על סמך ניסיון מקצועי שצברנו לאורך השנים.

אוליי יעניין אותך גם: